Destek

Eğitmenlerimiz

Emre Tuna AYDIN

Emre Tuna AYDIN

Bnc Insight Kurucu - ML- AI- Data Analytics - Dataviz

Emre Tuna Aydın, kurucusu olduğu Bnc Insight, HrAnalitik.com danışmanlık şirketinde Veri Analitiği, İnsan Analitiği ve Makine Öğrenmesi konularında eğitim ve danışmanlık vermektedir.
 
Türkiye ve yakın coğrafyadaki ilk 500 şirketin %74’ü ile eğitim, danışmanlık ve yazılım geliştirme gibi konularda çalışmakta, bazı üniversitelerde Veri analitiği ve insan analitiği alanında dersler vermektedir. 

Şirketi ve kendi Mottosu “Gelecek Veride” olan Emre Tuna Aydın, İstanbul Üniversitesi Lisans, Marmara Üniversitesi yüksek lisans derecelerine sahip olup; İnsan Kaynakları, Veri Analitiği alanı kesişiminde 16 yıl deneyime sahiptir.

Kariyerinde Eczacıbaşı, Sabancı Holding, A.S.Watson ve diğer birçok kurumda farklı alanlarda görevler almış; 2013 yılından beri danışman olarak 700’den fazla kurumda, ulusal ve uluslarararası alanda, yer almıştır.
 
İnsan Analitiği alanında BncInsight ile uluslararası birçok çalışma ve işbirliğinde yer almakta; Kariyer ve şirket hedefi olarak “Veri” ile “Karar Verme” kavramlarını yaygınlaştırmayı amaçlamaktadır.

Diğer Eğitmenlerimiz

Dr.Barbaros Kon
Dr.Barbaros Kon

İK Süreçleri

Tuğba Özkabakçı
Tuğba Özkabakçı

İK Süreçleri

Prof. Dr. Erdem Özdemir
Prof. Dr. Erdem Özdemir

Marmara Üni. İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku Ana Bilim Dalı Başkanı

Av. Cüneyt Alihan Danar
Av. Cüneyt Alihan Danar

İş Hukuku & Sosyal Güvenlik

Ferda Alakuş
Ferda Alakuş

Soft Skill

Sinem Işık
Sinem Işık

İşe Alım

Dr. Abdurrahman Subaş
Dr. Abdurrahman Subaş

Eğitim ve Yönetim Bilimci